Dôležité upozornenie ! V.I.P. vstupenky zanedlho nebudú k dispozícii !!!.


      Mnohým z Vás iste neunikla skutočnosť, že krátko po novom roku sa dňa 6.január 2019 bude konať koncert FEDOR FREŠO - Spomienkový koncert. Pri tejto príležitosti vystúpi z viacerých objektívnych dôvodov po dlhšom čase aj skupina Fermata v jej aktuálnom zložení.

      Týmto by sme Vám radi zároveň oznámili, že Fermata na tomto koncerte už vystúpi aj s novými skladbami, ktoré budú zároveň súčasťou jej nového koncertného programu a samozrejme aj dlhodobo pripravovaného albumu, ktorý je v súčasnosti pripravený na svoje vydanie.

      Aby sme aspoň čiastočne kompenzovali zdržanie vydania tohto nášho nového albumu, rozhodli sme sa v jeho obsahu aj pre jedno veľké prekvapenie, a to najmä pre skôr narodených dlhodobejších fanúšikov, pričom aj mladšia generácia si príde na svoje. Dúfame že sa nám tento zámer aj vydarí

      Veríme, že už žiadne objektívne okolnosti nezabránia tomu, aby sme vás všetkých v blízkej dobe mohli podrobnejšie informovať jednak o nových koncertoch ako aj novom albume kapely fermata na tejto našej stránke a v tomto jej linku.

Vaša FermataP. S.: Informácia pre fanúšikov, nachádzajúcich sa v Českej republike v blízkosti Prahy:


Follow us on social networks

          •    Coming Soon           •    Rulebook use of the site           •    User privacy           •    Map site portal [fermata.sk]